O projektu

na Vysočině

Image

Jak portál funguje ?

Na první pohled, se návštevníkovi může zdát, že se jedná o další z nekonečné řady katalogů. Nicméně opak je pravdou, náš portál je naprosto netypický a unikátní díky svojí propracované struktuře. Zobrazuje veškeré informace hned z 5 navzájem provázaných uživatelských pohledů:

Roční období a aktivity

Nabídka aktivit a bodů se automaticky mění v závislosti na ročním období, to znamená, že v zimním období se na prvních místech aktivit zobrazují např. sjezdovky, běžecké trasy nebo sauny. Naopak v létě jsou návštevníkům primárně nabízena např. místa na koupání, cyklistické trasy nebo půjčovny šlapadel. Avšak portál nezahrnuje pouze sport a relaxaci, pomůžeme vám najít to nejlepší místo na svatbu, teambuildingovou akci nebo zážítek pro vaše blízké, přátele rodinu.

Body zájmu a turiské cíle

V našem pojetí se nezaměřujeme pouze na tradiční turiské cíle a zájmové body, ale vnímáme jako body zájmu i doplňkové služby firem. Pokud např. penzion nebo hotel provozuje wellnes centrum a je možné ho využít nezávisle na ubytování, velice rádi ho zobrazíme návštevníkům, kteří hledají takováto místa vyhledávají.

Firmy

Veškeré firmy strukturujeme do tradičního katalogu, jehož přidanou hodnotou jsou dynamické filtry podle zvolené kategorie. Např. u restaurací si můžete vybrat pouze ty, které vaří bezmasá jídla nebo kemp, kde se můžete ubytovat s karavanem. Na detailu každé firmy naleznete přehled z jakými aktivitami souvisí, případně jaké provozuje firma body zájmu.

Webkamery

Na našem portálu naleznete aktuálně desítky živých pohledů z celé Vysočiny, provázaných dle souvisejících aktivit a zajmových bodů a můžete se na ně podívat samostatně nebo pod konkrétním bodem zájmů.

Lokalita

Všechny výše zmíněné pohledy jsou shrnuty na jednotlivých prezentacích měst, obcí, a okresů, případně mikroregionů nebo krajiných oblastí celků. Takže veškeré informace nalezne navštevník nejen ve výše zmíněných pohledech, ale i např. na prezentaci Nového Města na Moravě, Novoměstka nebo Žďárských vrchů.

Proč portál vzniknul ?

Regionální portál krajVysocina.cz (dále jen portál), provozovaný Markem Urban, IČ:04440544 (dále jen provozovatel), je soukromý nezávislý internetový portál, provozovaný za účelem relevantí a kvalitní prezentace uzemních celků, firem, služeb, zájmových bodů (turistických cílů) v rámci kraje Vysočina a přilehlého okolí.

Portál začal vznikat v polovině roku 2016 na doméně vysocinazije.cz, později se veřejné aukci podařilo zakoupit současnou doménu krajvysocina.cz, hlavní motivací ke vzniku, byla rozstříštěnost informací mezi různé portály uzemních celků, destinačních společností nebo mikroregionů a snaha o oddělování veřejného a komerčního sektoru, které spolu přímo souvisí.

Portál je zároveň nástupcem webu VelkeDarko.eu.

Jedná se o výsledek více než 15-ti letých zkušeností v oblasti vývoje webových stránek a internetové marketingu. A budeme rádi, když nás podpoříte tím, že se stanete jeho součastí.

Přihlásit se